Kochane Przedszkolaki, drodzy Rodzice dziękujemy bardzo za włączenie się do akcji  „ RUCH TO ZDROWIE”. Udowodniliście, że zasługujemy na miano PRZEDSZKOLE PROMUJĄCE ZDROWIE. Wasze zaangażowanie w promowanie zdrowia jest ogromne DZIĘKUJEMY WAM ZA TO. Nie zapominajmy, że ruch fizyczny to podstawa naszego zdrowia, zwłaszcza dla dzieci, które właśnie w wieku przedszkolnym budują fundament do zdrowego stylu życia i własnego zdrowia.
Dziękujemy także naszemu personelowi przedszkolnemu, który włączył się w akcję.
Hasło BĄDŹMY RAZEM to zobowiązuje i nie mogliśmy Was zawieść, tak jak Wy nie zawodzicie nas.
Kochani na początku akcji założyliśmy, że Przedszkole Nr 1 jest aktywne i dba o swoje zdrowie. Naszym hasłem było  POTRAFIMY I UDOWODNIMY.
Teraz podsumowując akcję, potwierdzamy, że POTRAFIMY I UDOWODNILIŚMY  TO !!!

Kończy się rok szkolny, ale nie kończy się praca nad kondycją zdrowia naszych dzieci. Tutaj nie ma  WAKACJI. Musimy troszczyć się o ich  zdrowie ZAWSZE I WSZĘDZIE

ŻYCZYMY AKTYWNYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI !!!

Koordynatorzy Promujący Zdrowie

2020-09-20 03:07