foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


15 841 21 43
pp1.nisko@gmail.com

Powitanie wiosny to dla każdego przedszkolaka wyczekiwane wydarzenie. Ogromne emocje wśród BIEDRONEK  wzbudziły już same przygotowania, które rozpoczęłły się dużo wcześniej niż kalendarzowe nadejście wiosny. Podczas licznych spacerów i zabaw szukały oznak wiosny, poznały piosenki o tematyce wiosennej oraz starannie pielęgnowały  założony wcześniej zielony kącik przyrody. (Efekty pracy w naszej galerii). Biedronki z wielkim zaangażowaniem i zapałem wykonały również kukły Marzanny oraz kolorowe gaiki. Kiedy wszystko było już gotowe wokół przedszkola ruszył barwny korowód. Dzieci radośnie śpiewały wiosenne piosenki i skandowały hasła:  Hu, ha precz zimo zła…, Wiosno przybywaj, nie zwlekaj, każdy na Ciebie już czeka. Aby tradycji stało się zadość jedna Marzanna została symbolicznie spalona. Przedszkolaki  głośnym okrzykiem: „Marzanno, Marzanno, ty zimowa panno, do ognia cię wrzucamy, bo wiosnę witamy przywitały WIOSNĘ ! Mamy nadzieję, że zagości u nas na dobre! Dziękujemy bardzo rodzicom za pomoc w przygotowaniu Marzanny.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii!

PRZEDSZKOLE PROMUJĄCE ZDROWIE

PREZENTACJA

LICZNIK ODWIEDZIN

393301
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
115
731
846
7443
393301

2021-04-13 04:04