foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


15 841 21 43
pp1.nisko@gmail.com

22 marca Misie   powitały nową porę roku - Wiosnę. Powitanie wiosny to dla każdego przedszkolaka wyjątkowe wydarzenie. Wszyscy z wielkim zaangażowaniem pomagali w wykonaniu kukły Marzanny, uczyli się wierszy i piosenek o wiośnie, wykonywali wiosenne prace plastyczne. Sala zamieniła się w wielką barwną łąkę, pełną kwiatów, ptaków, owadów. W tym dniu dzieci przybyły do przedszkola w radosnych  nastrojach, a w ich ubraniach przeważały kolory wiosenne. Kolorowe stroje i wiosenne emblematy miały  zaakcentować nową porę roku. Misie  nie zapomniały przy tym o uroczystym pożegnaniu zimy, której symbolem jest  Marzanna, bogini srogiej zimy. Dzieci wyszły z Marzanną do ogrodu, gdzie pożegnały ją głośnym okrzykiem  ,,Hu, hu, ha  żegnaj Zimo zła’.’  Następnie piosenką ,,Maszeruje Wiosna’’, zabawami, wspólnym tańcem, radośnie i kolorowo przywitały  Wiosnę. W ten sposób  wyraziły swoją radość z przyjścia nowej pory roku. Mamy nadzieję, że upragniona wiosna na dobre pozostanie z nami, zazieleni łąki, drzewa i trawy oraz pozwoli rozkwitnąć kwiatom. Wiosna powitana – teraz tylko czekamy na słońce i ciepłe dni, z których będziemy czerpać radość. Zapraszamy na fotorelację.

 

PRZEDSZKOLE PROMUJĄCE ZDROWIE

PREZENTACJA

LICZNIK ODWIEDZIN

393298
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
112
731
843
7440
393298

2021-04-13 03:55