foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


15 841 21 43
pp1.nisko@gmail.com

16 czerwca dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w niezwykłym bajkowym  musicalu ,,Powrót Alicji do Krainy Czarów’’, który był fantastyczną podróżą w magiczny świat fantazji wystawiony przez grupę teatralną i grupy taneczne: Fuks, Mini Fuks II, Mini Fuks III Niżańskiego Centrum Kultury ,,Sokół’’. Przedszkolaki uczestniczyły w podróży Alicji do Zaczarowanej Krainy, gdzie na swojej drodze spotkała niesamowite postaci takie jak: Kapelusznika, Królika, Królową Kier, Białą Królową. Przedstawienie zachwycało fantazyjnymi kostiumami, rekwizytami oraz wyjątkową choreografią i muzyką. Ten wspaniały spektakl pełen muzyki, tańca, piosenek oraz gry świateł wzbudzał w dzieciach ogromne zainteresowanie i zachwyt. Po obejrzeniu przedstawienia w dobrych nastrojach, radośni i pełni wrażeń wróciliśmy bezpiecznie do przedszkola. Z pewnością niezwykłe przedstawienie na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków. Bardzo dziękujemy za zaproszenie.

PRZEDSZKOLE PROMUJĄCE ZDROWIE

PREZENTACJA

LICZNIK ODWIEDZIN

507250
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
724
896
1620
15789
507250

2021-09-21 21:16