foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


15 841 21 43
pp1.nisko@gmail.com

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku, kiedy wszyscy składają sobie życzenia. We wtorek 14 grudnia delegacja przedszkolaków z panią Dyrektor przybyła z wizytą do pana Burmistrza Miasta i Gminy Nisko Waldemara Ślusarczyka ,Wiceburmistrza  Zbigniewa Kotuły i pracowników Urzędu Miasta z życzeniami bożonarodzeniowymi. Dzieci w imieniu całej społeczności naszego przedszkola w miłej, uroczystej atmosferze przekazały ciepłe i  serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia wręczając własnoręcznie zrobione, pięknie udekorowane  choinki  i kartki z życzeniami wprowadzając wszystkich w nastrój świąteczny. Na koniec spotkania pan Burmistrz obdarował dzieci słodkościami, zaprosił do ponownych odwiedzin i życzył dzieciom, Pani Dyrektor i wszystkim pracownikom przedszkola wesołych świąt Bożego Narodzenia, mnóstwa prezentów pod choinką oraz wielu uśmiechów i radości w Nowym Roku.

 

PRZEDSZKOLE PROMUJĄCE ZDROWIE

PREZENTACJA

LICZNIK ODWIEDZIN

615369
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
174
885
3420
17705
615369

2022-01-20 08:34