foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


15 841 21 43
pp1.nisko@gmail.com

20 grudnia został podsumowany Konkurs Piosenki Promującej Zdrowie Przedszkolaków zorganizowany przez Przedszkole Nr 15 w Stalowej Woli. Celem konkursu było promowanie prawidłowych postaw wobec zdrowia, zachęcanie dzieci do zdrowego stylu życia, rozwijanie umiejętności poprawnego śpiewania piosenek oraz promowanie uzdolnień muzycznych. Konkurs polegał na zaprezentowaniu umiejętności wokalnych podczas nagrania audiowizualnego, które podlegało ocenie jury.  Nasze przedszkole reprezentowała Karolina Borowicz z grupy ,,Misie’’ w piosence ,, Idą witaminki’’ zajmując I miejsce. Uhonorowana została nagrodami i dyplomem. Gratulujemy umiejętności i talentu. Życzymy dalszych sukcesów. Fotorelacja w galerii grupy Misie.

 

 

Za nami kolejna edycja konkursu na Najciekawszą Szopkę Bożonarodzeniową. W poniedziałek, 20 grudnia 2021 r., w Niżańskim Centrum Kultury „Sokół” zostały przyznane nagrody i wyróżniania. Serdecznie gratulujemy Julce Wawrzeńczyk z grupy "Wędrowniczki", która otrzymała wyróżnienie oraz odebrała nagrodę z rąk dyrektora NCK pana Radosława Maziarza.

Dnia 30.05.2021r. nad Zalewem „Podwolina” w czasie plenerowej imprezy z okazji „Dnia Dziecka” odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Konkursie Plastycznym Dzieci i Młodzieży „Wakacyjna wizytówka”  zorganizowanym przez NCK „Sokół” Nisko. Celem konkursu było zainteresowanie najmłodszych mieszkańców walorami Niska i okolic, rozwijanie wyobraźni twórczej, popularyzacja twórczości dziecięcej oraz promocja atrakcji turystycznych gminy Nisko. W konkursie wzięli udział : Anna Jarosz, Radosław Bryś, Aleksandra Łątka,  Oliwier Zieliński, Martyna Serafin i Milena Serafin z grupy „Biedronki’ oraz  Antoni Bednarz i Julia Wawrzeńczyk z grupy  „Wędrowniczki”. Spośród nadesłanych prac z niżańskich szkół podstawowych i przedszkoli  jury konkursowe wyłoniło dziewięciu laureatów oraz przyznało jedenaście wyróżnień. I miejsce  w kategorii wiekowej do 7 lat zdobył nasz przedszkolak – Oliwier Zieliński z grupy „Biedronki”. Dodatkową nagrodą w konkursie jest ekspozycja zwycięskich prac (sygnowanych imieniem i nazwiskiem) nad Zalewem „Podwolina” w Nisku w postaci wielkoformatowych flag.

29 marca odbyło się rozstrzygnięcie Rejonowego Konkursu Plastycznego „KARTKA WIELKANOCNA” dla dzieci 5 i 6 letnich. W konkursie wzięło udział 95 małych artystów z 17 placówek: Stalowej Woli, Pysznicy, Krzeszowa i Niska. Komisja konkursowa miała trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były pomysłowe, ciekawe i estetycznie wykonane. Jednak jednym z najważniejszych kryteriów oceny była samodzielność wykonania kartki świątecznej.

Nasze Przedszkole reprezentowali: Radosław Bryś – nagroda i wyróżnienie, Aleksandra Łątka, Łukasz Ślusarczyk, Anna, Jarosz i Jagoda Chudzik – dyplomy i nagrody rzeczowe

Ponadto dyplomy otrzymali: Aleksandra Golec, Maja Doszczeczko, Aleksandra Gryczka, Martyna Serafin, Milena Serafin.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

PRZEDSZKOLE PROMUJĄCE ZDROWIE

PREZENTACJA

LICZNIK ODWIEDZIN

615440
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
245
885
3491
17776
615440

2022-01-20 09:54