foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


15 841 21 43
pp1.nisko@gmail.com

                                                                                                          Nisko, 16.04.2021 r.

Lista zakwalifikowanych po drugim etapie postępowania rekrutacyjnego

Lp.

Nazwisko i imię

1

Czuchajda Urszula

2

Chudzik Jan

3

Dubiel Leon

4

Duda Borys

5

Herdzik Emilia

6

Jarosz Leon

7

Jarosz Róża

8

Jonak Karolina

9

Kociołek Wiktor

10

Koczacik Lena

11

Krajanowska Zuzanna

12

Kucharska Liliana

13

Lewandowski Piotr

14

Litwin Nikodem

15

Michałek Filip

16

Maciejak Alicja

17

Piziorska Klara

18

Pociask Edyta

19

Sobiło Jakub

20

Stępień Wiktor

21

Wdowiak Sebastian

22

Wdowiczenko Monika

23

Wójcik Nikodem

 

W II etapie postępowania rekrutacyjnego zakwalifikowano do przedszkola 23 kandydatów z punktacją od 30 do 135  pkt.

 

 

Lista kandydatów niezakwalifikowanych

LP.

Nazwisko i imię

1

Wdowiczenko Bartosz

2

Szymańska Hanna

3

Sudoł Natalia

4

Dyba Lena

5

Pawlik Lena

6

Kozłowska Julia

7

Grzybowska Hanna

8

Dąbal Julia

9

Kosiński Sebastian

10

Wieczorek Franciszek

11

Markowicz Dominik

12

Muskus Emilia

13

Kobylarz Zuzanna

14

Kandefer Michał

15

Halicki Wojciech

16

Zaguła Marcelina

17

Łokaj Amelia

18

Szkutnik Aleksander

19

Słodzińska Aniela

20

Kasica Ignacy

21

Potocka Matylda

22

Janowska Kamila

23

Maślach Mateusz

24

Dulińska Joanna

25

Dul Cezary

26

Sośler Szymon

Nisko, 9.04.2021 r.

Lista zakwalifikowanych po pierwszym etapie postępowania rekrutacyjnego

Lp.

Nazwisko i imię

1

Czuchajda Urszula

2

Dubiel Leon

3

Herdzik Emilia

4

Jarosz Leon

5

Jarosz Róża

6

Jonak Karolina

7

Kasica Szymon

8

Kociołek Wiktor

9

Krajanowska Zuzanna

10

Kucharska Liliana

11

Lewandowski Piotr

12

Litwin Nikodem

13

Michałek Filip

14

Piziorska Klara

15

Sobiło Jakub

16

Stępień Wiktor

17

Wdowiak Sebastian

18

Wdowiczenko Monika

19

Wójcik Nikodem

20

Żak Szymon

W I etapie postępowania rekrutacyjnego zakwalifikowano do przedszkola 20 kandydatów z punktacją od 30 do 135 pkt.

 

 

Lista kandydatów niezakwalifikowanych

LP.

Nazwisko i imię

1

Wdowiczenko Bartosz

2

Koczacik Lena

3

Igras Alicja

4

Szymańska Hanna

5

Sudoł Natalia

6

Kopeć Lena

7

Dyba Lena

8

Pociask Edyta

9

Duda Borys

10

Maciejak Alicja

11

Chudzik Jan

12

Pawlik Lena

13

Kozłowska Julia

14

Grzybowska Hanna

15

Dąbal Julia

16

Kosiński Sebastian

17

Wieczorek Franciszek

18

Markowicz Dominik

19

Muskus Emilia

20

Kobylarz Zuzanna

21

Kandefer Michał

22

Halicki Wojciech

23

Zaguła Marcelina

24

Łokaj Amelia

25

Szkutnik Aleksander

26

Słodzińska Aniela

27

Kasica Ignacy

28

Potocka Matylda

29

Janowska Kamila

30

Maślach Mateusz

31

Dulińska Joanna

32

Dul Cezary

33

Sośler Szymon

 

 

 

 

 

PRZEDSZKOLE PROMUJĄCE ZDROWIE

PREZENTACJA

LICZNIK ODWIEDZIN

507285
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
759
896
1655
15824
507285

2021-09-21 22:00