foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


15 841 21 43
pp1.nisko@gmail.com

22 kwietnia przedszkolaki  obchodziły wyjątkowe święto – Międzynarodowy Dzień Ziemi. To największe i najbardziej popularne święto ekologiczne na świecie. W tym dniu  przeprowadzono szereg zabaw i działań dedykowanych naszej planecie. To dzień w kolorach zielonym – ląd,    niebieskim–woda. Ten wyjątkowy dzień dzieci rozpoczęły od multimedialnej podróży, gdzie przewodnikiem była planeta Ziemia.  Dowiedziały się, jak chronić  nasz wspólny dom-Ziemię miedzy innymi poznając znaczenie recyklingu dla ochrony środowiska,  segregując śmieci, oszczędzając wodę, energię oraz obejrzały  filmy o tematyce ekologicznej. Efektem tych działań były piękne prace plastyczne zachęcające do ochrony Ziemi. Wszystkie grupy wykazały się pomysłowością, kreatywnością i oryginalnością. Przedszkolaki już wiedzą, że dla dobra naszej planety należy dbać o środowisko, powietrze, wodę, aby ten wspólny dom był  czysty, zdrowy i piękny.  Fotorelacja z  podjętych działań w galerii poszczególnych grup

PRZEDSZKOLE PROMUJĄCE ZDROWIE

PREZENTACJA

LICZNIK ODWIEDZIN

773262
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
508
433
2675
5164
773262

2022-07-06 06:06