foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


15 841 21 43
pp1.nisko@gmail.com

Czerwień to miłość, biel serce czyste,

piękne są nasze barwy ojczyste”.

Przedszkolaki z naszego przedszkola wiersz „Barwy ojczyste” Cz. Janczarskiego słyszały nie jeden raz, podobnie jak „Katechizm polskiego dziecka” Wł. Bełzy. Żeby rozbudzić i utrwalić u nich poczucie tożsamości narodowej i szacunek dla narodowych symboli w naszym przedszkolu organizowane są różnorodne zajęcia nawiązujące do świąt państwowych.

2 maja obchodzony jest Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. My także postanowiliśmy uczcić nasze barwy ojczyste - po całym tygodniu zajęć poświęconych poznawaniu naszych symboli narodowych i najważniejszych miejsc w Polsce, uczciliśmy ten dzień uroczystymi obchodami na Placu Wolności. Przedszkolaki z naszego przedszkola ubrane w piękne biało – czerwone stroje wspólnie odśpiewały piosenki „ Flaga biało – czerwona” oraz „ Polska różna”, a Zwieńczeniem uroczystości był występ artystyczny, który przygotowała grupa Wędrowniczki.

Zapraszamy do galerii poszczególnych grup.

PRZEDSZKOLE PROMUJĄCE ZDROWIE

PREZENTACJA

LICZNIK ODWIEDZIN

773279
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
525
433
2692
5181
773279

2022-07-06 06:25