foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


15 841 21 43
pp1.nisko@gmail.com

Ferie to czas odprężenia i relaksu, czas beztroskich zabaw na śniegu, szaleństw na sankach oraz akrobacji na lodowisku. W trosce o bezpieczeństwo naszych przedszkolaków 19 stycznia przybyli do przedszkola zaproszeni  goście z  Komendy Powiatowej Policji w Nisku. W trakcie swojej wizyty przeprowadzili pogadankę o bezpieczeństwie podczas ferii zimowych. Policjanci omówili tematykę związaną z bezpieczeństwem w ruchu drogowym, a także zwrócili uwagę na właściwe zachowania w trakcie zabaw na stokach narciarskich i lodowiskach oraz bezpiecznej organizacji zabaw na śniegu, podczas których również należy zachować ostrożność. Przypomnieli najmłodszym zasady prawidłowego przechodzenia przez jezdnię i korzystania z przejść dla pieszych. Dzieci dowiedziały się również czym jest numer alarmowy i w jakich sytuacjach należy korzystać z numeru 112. Na koniec dzieci miały okazję do zrobienia licznych pamiątkowych zdjęć. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i miłe pouczające  spotkanie.

 

PRZEDSZKOLE PROMUJĄCE ZDROWIE

PREZENTACJA

LICZNIK ODWIEDZIN

1272579
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
499
692
3807
5527
1272579

2023-12-07 18:30