foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


15 841 21 43
pp1.nisko@gmail.com

,,Czym powitać cię Wiosenko, gdy zielona wracasz znów,

chyba tańcem i piosenką, bo to milsze jest od słów”

 

Przygotowania do powitania wiosny zaczęły się kilka dni wcześniej. Zmieniła się dekoracja przedszkola z zimowej na wiosenną, a w salach zazieleniły się kąciki przyrody. Nie zabrakło również prac plastycznych dotyczących pierwszych zwiastunów wiosny. 21 marca przedszkolaki uroczyście pożegnały Zimę, której symbolem jest Marzanna, a   powitały nową porę roku - Wiosnę. Pierwszy dzień wiosny jest dniem wyjątkowym, radosnym i długo przez wszystkich oczekiwanym. W tym dniu dzieci przybyły do przedszkola w  radosnych  nastrojach, a w ich ubraniach przeważały kolory wiosenne. Obchody tego wesołego dnia rozpoczęliśmy barwnym korowodem do ogrodu przedszkola, który prowadzony był przez Marzannę – zimową pannę. Przedszkolaki pożegnały ją głośnym okrzykiem  ,,Hu, hu, ha  żegnaj Zimo zła - Wiosno przybywaj, nie zwlekaj, każdy na Ciebie już czeka’’. Następnie  piosenkami , zabawami, wspólnym tańcem przywitały  hucznie Wiosnę. W ten sposób  wyraziły swoją radość z przyjścia nowej pory roku. Był to dzień pełen radości, zabawy i nadziei, że wkrótce zrobi się bardzo ciepło. Jesteśmy pewni, że po takim przywitaniu wiosna rozgości się u nas na dobre, a słońce i  ciepłe dni dostarczą dużo radości. Zapraszamy na fotorelację  z tego wyjątkowego dnia.

PRZEDSZKOLE PROMUJĄCE ZDROWIE

PREZENTACJA

LICZNIK ODWIEDZIN

1272507
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
427
692
3735
5455
1272507

2023-12-07 16:40