foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


15 841 21 43
pp1.nisko@gmail.com

Święta Wielkanocne to czas radości, wyjątkowych zapachów i rodzinnego wyciszenia.  To czas barwnych dekoracji, przygotowań, malowania pisanek, strojenia wielkanocnych koszyczków. W oczekiwaniu na Wielkanoc przedszkolaki poznawały zwyczaje i tradycje związane z  nadchodzącymi świętami, rozpoznawały pokarmy, które powinny znaleźć się w koszyku oraz tworzyły wiele ciekawych prac plastycznych. Malowały i wyklejały kolorowe pisanki, robiły kurczaczki, baranki , zajączki wielkanocne, stroiki świąteczne. Siały także rzeżuchę oraz owies. Pracowały przy tym bardzo skrupulatnie, każde wkładając w swoje wytwory wiele serca i  wysiłku. Wszystko po to, by jak najpiękniej uczcić nadchodzące Święta Wielkanocne. Aktywny udział dzieci w przygotowaniach pozwala bliżej poznać tradycje związane z  Wielkanocą i wprowadza je w świąteczny nastrój oczekiwania.

Niech te Święta Wielkiej Nocy będą czasem radośnie spędzonych chwil w gronie rodziny. WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

PRZEDSZKOLE PROMUJĄCE ZDROWIE

PREZENTACJA

LICZNIK ODWIEDZIN

1272565
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
485
692
3793
5513
1272565

2023-12-07 18:11