foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


15 841 21 43
pp1.nisko@gmail.com

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości i niespodzianek. W dniu  1 czerwca wszystkie grupy przedszkolne udały się na Plac Wolności, który zamienił się  w niezwykłe miejsce pełne nauki, zabawy i odkrywania, aby radośnie uczestniczyć w przygotowanych  atrakcjach jak: koncert Fionka Dzieciom, warsztaty kreatywne, warsztaty plastyczne, pokaz sprzętu wojskowego, pokaz sprzętu policyjnego, pokaz młodzieżowej drużyny pożarniczej i wiele innych ciekawych propozycji, z których. korzystały dzieci świętując swój dzień. Przedszkolaki świetnie się bawiły, przygotowane atrakcje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a towarzyszące okrzyki radości świadczyły o dobrej zabawie. Było super! Ten  cudowny dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.

Wszystkim Dzieciom z okazji Dnia Dziecka życzymy  dużo zdrowia, beztroski i wiele radości! Niech Wasze marzenia się spełniają !!!

 

PRZEDSZKOLE PROMUJĄCE ZDROWIE

PREZENTACJA

LICZNIK ODWIEDZIN

1272585
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
505
692
3813
5533
1272585

2023-12-07 18:40