foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


15 841 21 43
pp1.nisko@gmail.com

Wakacje to czas wypoczynku, odprężenia i relaksu, czas beztroskich zabaw na świeżym powietrzu. W trosce o bezpieczeństwo naszych przedszkolaków 23 czerwca przybyli do przedszkola zaproszeni  goście z  Komendy Powiatowej Policji w Nisku. W trakcie swojej wizyty przeprowadzili pogadankę o bezpieczeństwie podczas nadchodzących wakacji. Dzieci wspólnie z funkcjonariuszką przypomniały, jak bezpiecznie poruszać się po drodze oraz jak bezpiecznie spędzać czas wolny na placu zabaw, przy akwenach wodnych i innych miejscach na świeżym powietrzu. Pani policjantka zwróciła także uwagę na wzmożoną czujność w stosunku do osób nieznajomych oraz przestrzegała dzieci przed zabawami z obcymi zwierzętami. Jednak największą atrakcją był samochód policyjny, który zaparkował na terenie naszego przedszkola. Dzieci miały okazję wejść i obejrzeć radiowóz. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i przekazaną wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa.

 

PRZEDSZKOLE PROMUJĄCE ZDROWIE

PREZENTACJA

LICZNIK ODWIEDZIN

1211080
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
222
802
4311
15539
1211080

2023-09-23 03:34