foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


15 841 21 43
pp1.nisko@gmail.com

„Szkoła Pamięta” to akcja Ministerstwa Edukacji i Nauki odbywająca się w okresie, w którym w sposób szczególny wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii tej ogólnonarodowej i lokalnej. Celem akcji jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu, społeczności. Przedszkolaki wzięły udział w różnych  aktywnościach związanych z akcją -  Szkoła Pamięta.! Swoją historyczną przygodę  rozpoczęły od lokalnych miejsc pamięci: Pomnik Wolności, Pomnik Orląt Lwowskich, mural ,, W drodze po Cud’’. Zapalając znicze oddali hołd poległym, którzy walczyli w obronie naszej Ojczyzny. W ten sposób nasze przedszkole dołączyło do społeczności szkół pielęgnujących pamięć o naszej historii. Przeprowadzona wycieczka patriotyczna była wspaniałą okazją do kształtowania wśród przedszkolaków więzi i przynależności do narodu polskiego.

PRZEDSZKOLE PROMUJĄCE ZDROWIE

PREZENTACJA

LICZNIK ODWIEDZIN

1272574
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
494
692
3802
5522
1272574

2023-12-07 18:21