sekretariat@przedszkole1nisko.pl

”Jedzie święty Mikołaj,

Białą brodą świeci

Worek z prezentami

Ma dla grzecznych dzieci.”

Zgodnie z tradycją 6 grudnia odwiedził nas wyjątkowy gość.  Święty Mikołaj przybył do nas, poprzez zaspy usypane w naszym ogrodzie przedszkolnym, co przez okna miały okazję obserwować nasze przedszkolaki. Dzieci były bardzo szczęśliwe i rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja może troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo ciepła i  uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców oraz Pań w przedszkolu z obietnicą powrotu w przyszłym roku. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczył prezenty, na które wszyscy z taką niecierpliwością czekali. Za prezenty dzieci odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami oraz wyrecytowanymi wierszami.

Dziękujemy Kochany Mikołaju, że o nas nie zapomniałeś!

20046

2024-07-22 05:04