foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


15 841 21 43
pp1.nisko@gmail.com

W dniu 15 grudnia 2023 r. podczas uroczystej gali, która odbyła się w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie odebraliśmy Krajowy Certyfikat Przedszkole Promujące Zdrowie. Przyznanie Krajowego Certyfikatu jest potwierdzeniem, że przedszkole pracuje zgodnie z modelem przedszkola promującego zdrowie oraz wyrazem uznania dotychczasowych osiągnięć, będących wynikiem wieloletniej, długofalowej i systematycznej pracy. Przedszkole promujące zdrowie we współpracy z rodzicami systematycznie i planowo tworzy środowisko społeczne i fizyczne sprzyjające zdrowiu i dobremu samopoczuciu (dzieci, pracowników i rodziców), a także wspiera rozwój kompetencji wychowanków i pracowników w zakresie dbałości o zdrowie przez całe życie.

W gali uczestniczyli:

  • Katarzyna Lubnauer – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji;
  • Wawrzyniec Roch Kowalski – zastępca Dyrektora w Departamencie Wychowania i Edukacji Włączającej MEiN;
  • Barbara Wojnarowska – Przewodnicząca Centralnej Kapituły Krajowego Certyfikatu „Przedszkole i Szkoła Promujące Zdrowie”;
  • Sławomir Żebrowski – Dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu;
  • dyrektorzy przedszkoli i szkół oraz koordynatorzy poszczególnych województw Programu Przedszkole i Szkoła Promujące Zdrowie.

 

PRZEDSZKOLE PROMUJĄCE ZDROWIE

PREZENTACJA

LICZNIK ODWIEDZIN

1345401
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
123
1485
3976
31885
1345401

2024-02-29 01:54