foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


15 841 21 43
sekretariat@przedszkole1nisko.pl

Dzień Dziecka pod hasłem "Sprawny przedszkolak" - to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. W naszym przedszkolu był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości, ale i niespodzianek. W dniu 27 maja wszystkie dzieci zgromadziły się w ogrodzie przedszkola, aby radośnie uczestniczyć w przygotowanych  atrakcjach z okazji Ich Święta takich jak: dmuchana zjeżdżalnie, malowanie twarzy, zabawy z bańkami mydlanymi, konkurencje sportowe, kolorowe balony oraz wesoła, rytmiczna muzyka zachęciła do wspólnych tańców i zabaw ruchowych. Pogoda  dopisała, słońce świeciło cudownie zachęcając przedszkolaków do szalonej, kolorowej ,wesołej zabawy. Dodatkową atrakcją była obecność strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Nisku. Przedszkolaki  miały możliwość zobaczyć wyposażenie, jakim dysponują strażacy podczas swojej pracy oraz pokazy gaśnicze. Mogli również wejść do wozu strażackiego i przez chwilę poczuć się jak strażacy podczas akcji.  Była to świetna okazja, by poznać charakter trudnej,  niebezpiecznej służby strażackiej. Dzieci świetnie się bawiły, przygotowane atrakcje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a towarzyszące okrzyki radości świadczyły o dobrej zabawie. Było super! Ten  cudowny dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.  

Wszystkim Dzieciom życzymy dużo zdrowia, beztroski i wiele radości! Niech Wasze marzenia się spełniają !!!

PRZEDSZKOLE PROMUJĄCE ZDROWIE

PREZENTACJA

LICZNIK ODWIEDZIN

1489782
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
55
514
55
19956
1489782

2024-07-22 02:38