foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


15 841 21 43
pp1.nisko@gmail.com

19 grudnia 2023 roku w auli Liceum Ogólnokształcącego w Niski odbyło się podsumowanie konkursu zbiórki zużytych baterii w szkołach i placówkach oświatowych na terenie powiatu niżańskiego pn. „Rozwijanie ogólnokrajowego systemu odzysku, selektywnego zbierania i recyklingu zużytych baterii  i akumulatorów na terenie Powiatu Niżańskiego” organizowanego przez Powiat Niżański wspólnie z Zakładem Gospodarki Komunalnej Sp. Z o.o. w Krzeszowie. Nasze przedszkole również wzięło udział w ogłoszonej zbiórce. Podczas uroczystości laureatom i uczestnikom konkursu zostały wręczone nagrody ufundowane przez organizatorów.

 

Dnia 28 listopada 2023 r. w  Niżańskim Centrum Kultury „Sokół” odbył się XIII Przegląd Piosenki Promującej Zdrowie Przedszkolaków pod honorowym patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Nisko oraz Państwowej Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologiczne w Nisku. Tegoroczny Przegląd odbył się pod hasłem „Zdrowo jemy, zdrowa żyjemy”.

Laureaci konkursu : Emilia Maciąg, Leon Tabor, Ignacy Kijak w piosence: "  Nowinki z warzywniaka Witaminki"           

Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Rzeszowie zorganizowała konkurs plastyczny „Skąd się biorą produkty ekologiczne”. Naszym przedszkolakom ten temat jest bliski, dlatego z wielkim zaangażowaniem wzięły w nim udział. Reprezentowały nas Amelia Frączek z grupy „Wiewiórki”, Krystian Jarosz, Lena Soboń z grupy „Pszczółki” i Michalina Ptak z grupy „Misie” duże brawa dla wszystkich za piękne prace przygotowane na konkurs. Amelia Frączek za swoją pracę zdobyła w konkursie wyróżnienie - GRATULACJE !!!

,,Zdrowa Rodzina w Nisku”, to temat konkursu plastycznego, który został zorganizowany przez Przedszkole nr 1 w Nisku przy współpracy NCK „Sokół”. Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu życia, aktywnego spędzania wolnego czasu wspólnie z rodziną, jako znaczącej wartości w życiu każdego człowieka . Mali twórcy mieli możliwość rozwijać zainteresowania plastyczne, wyobraźnię oraz  prezentacje swojej twórczości.

Wyróżnienia:

Hubert Mścisz – Przedszkole nr 1 w Nisku

Karol Surma  – Przedszkole nr 1 w Nisku

Katarzyna Sobiło  – Przedszkole nr 1 w Nisku

PRZEDSZKOLE PROMUJĄCE ZDROWIE

PREZENTACJA

LICZNIK ODWIEDZIN

1345487
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
209
1485
4062
31971
1345487

2024-02-29 03:11