foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


15 841 21 43
pp1.nisko@gmail.com

Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Rzeszowie zorganizowała konkurs plastyczny „Skąd się biorą produkty ekologiczne”. Naszym przedszkolakom ten temat jest bliski, dlatego z wielkim zaangażowaniem wzięły w nim udział. Reprezentowały nas Amelia Frączek z grupy „Wiewiórki”, Krystian Jarosz, Lena Soboń z grupy „Pszczółki” i Michalina Ptak z grupy „Misie” duże brawa dla wszystkich za piękne prace przygotowane na konkurs. Amelia Frączek za swoją pracę zdobyła w konkursie wyróżnienie - GRATULACJE !!!

,,Zdrowa Rodzina w Nisku”, to temat konkursu plastycznego, który został zorganizowany przez Przedszkole nr 1 w Nisku przy współpracy NCK „Sokół”. Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu życia, aktywnego spędzania wolnego czasu wspólnie z rodziną, jako znaczącej wartości w życiu każdego człowieka . Mali twórcy mieli możliwość rozwijać zainteresowania plastyczne, wyobraźnię oraz  prezentacje swojej twórczości.

Wyróżnienia:

Hubert Mścisz – Przedszkole nr 1 w Nisku

Karol Surma  – Przedszkole nr 1 w Nisku

Katarzyna Sobiło  – Przedszkole nr 1 w Nisku

4 listopada odbyła się Olimpiada Sportowa Przedszkolaka. W sportowych zmaganiach uczestniczyły dzieci z grupy „ Pszczółki”, wspomagany przez dynamiczny klubu kibica z grupy : „ Wiewiórki” i  „ Pszczółki”, który zagrzewał naszych sportowców do walki.
W duchu koleżeńskiej rywalizacji i wspaniałej atmosferze przedszkolaki stoczyły turniej sportowy. Dyplomy, nagrody i medale za zdobycie 1 miejsca były dodatkowym powodem do dumy i radości dla naszych dzielnych sportowców.

24 listopada 2022r. w Niżańskim Centrum Kultury ,, Sokół’’  odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom Powiatowego Konkursu Plastycznego „ Zmień palenie na zdrowe żywienie”, którego organizatorem był Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nisku. Komisja konkursowa oceniając prace brała pod uwagę przede wszystkim zgodność z tematyką konkursu, walory plastyczne, estetykę wykonania, pomysłowość. Michalina Ptak z grupy ,, Misie’’ reprezentowała nasze przedszkole zajmując pierwsze miejsce w kategorii programu edukacyjnego ,, Czyste powietrze wokół nas’’. Uhonorowana została dyplomem i nagrodami rzeczowymi. Michalinko gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

PRZEDSZKOLE PROMUJĄCE ZDROWIE

PREZENTACJA

LICZNIK ODWIEDZIN

1211062
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
204
802
4293
15521
1211062

2023-09-23 03:16