foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


15 841 21 43
pp1.nisko@gmail.com

,,Zdrowa Rodzina”, to temat konkursu plastycznego, który został zorganizowany przez Przedszkole nr 1 w Nisku przy współpracy NCK „Sokół” dla dzieci uczęszczających do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z terenu Gminy i Miasta Nisko. Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu życia, aktywnego spędzania wolnego czasu wspólnie z rodziną, jako znaczącej wartości w życiu każdego człowieka . Mali twórcy mieli możliwość rozwijać zainteresowania plastyczne, wyobraźnię oraz  prezentacje swojej twórczości.

Komisja  w składzie :Radosław Maziarz – Dyrektor NCK „Sokół” w Nisku, Amanda Siudy – Kierownik Promocji , Spraw Społecznych, Działalności Gospodarczej i Sportu, Elżbieta Wnuk – nauczyciel plastyki w dniu 2.06.2022 r. dokonała oceny prac konkursowych przyznając tytuł laureata oraz wyróżnienia.

Kategoria – dzieci 4-letnie

laureat

Edyta Pociask – Przedszkole nr 1 w Nisku

laureat

 Krystian Jarosz – Przedszkole nr 1 w Nisku

Kategoria – dzieci 6-letnie

laureat

Liliana Frączek – Przedszkole nr 1 w Nisku

Serdecznie dziękujemy Panu Burmistrzowi Miasta i Gminy Nisko za objęcie patronatem Konkursu „Zdrowa Rodzina”

PRZEDSZKOLE PROMUJĄCE ZDROWIE

PREZENTACJA

LICZNIK ODWIEDZIN

1272590
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
510
692
3818
5538
1272590

2023-12-07 18:48